Skip to content Skip to footer

Jest wielkim fanem wspaniałej dyscypliny sportu – Tenis. Kurs instruktorski ukończył w 2010 roku i od tamtej pory trenuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Absolwent studiów podyplomowych AWF Warszawa na kierunku Trener Personalny. Doświadczenie trenerskie zdobywał dzięki wielu wyjazdom na obozy sportowe w roli wychowawcy oraz instruktora tenisa. Jego zaangażowanie i cierpliwość gwarantują, że każdy trening jest przyjemnością. Doskonali swój warsztat trenerski poprzez uczestnictwo w konferencjach i warsztatach dla trenerów, jak również bierze udział w turniejach tenisowych i rozgrywkach ligowych.

Piotr Kopeć

Trener

Trener kadry U12 W-MZT, były zawodnik. Pasjonat sportu, profesjonalista w każdym calu. Trenuje młodych zawodników i dorosłych amatorów.

Była zawodniczka warszawskich klubów tenisowych –  Legii i Mery. Szczęśliwa Mama dwójki dzieci uprawiających sport. Jej córka Zosia jest młodą tenisową zawodniczką. Od wielu lat Agata szkoli dzieci i młodzież, organizuje obozy tenisowe oraz gra w tenisa dla własnej satysfakcji. 
Jej ogromne doświadczenie instruktorskie i zaangażowanie w pracę, gwarantują świetny kontakt z dziećmi i 100% satysfakcję ich rodziców.

Tenis Kiełpin 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.