Tenisowa Akademia Talentów

Zajęcia w ramach Tenisowej Akademii Talentów skierowane są do dzieci i młodzieży. Trening z trenerem w niewielkiej grupie lub zajęcia indywidualne gwarantują, że nauka tenisa jest łatwa i stanowi dla dzieci znakomitą zabawę.  

 

Dbamy o wysoką jakość treningów tenisowych i ogólnorozwojowych. Kadra Tenisowej Akademii Talentów to zgrana grupa ludzi, którzy współpracują ze sobą przy szkoleniu dzieci i młodzieży od lat. Nasza tenisowa pasja i doświadczenia trenerskie zaowocowały wspólną koncepcją szkolenia młodych tenisistów i tenisistek. W wakacje i ferie organizujemy wyjazdy i obozy tenisowe.

 

Tenisowa Akademia Talentów działa zgodnie z programem Tenis 10 rekomendowanym przez Polski Związek Tenisowy. Oznacza to, że podczas treningów trenerzy Akademii używają miękkich piłek, ich odskok jest dużo niższy i wolniejszy niż piłek twardych. Ułatwia to dzieciom grę i powoduje, że uczą się grać w tenisa szybciej i z większym zaangażowaniem. Starsi zawodnicy po osiągnięciu określonych umiejętności używają twardszych piłek. Wielkość kortu również dostosowana jest do wzrostu i poziomu zaawansowania dzieci. 

Nasza kadra

ADAM HEINRICH

jaa1 044

MACIEJ HEINRICH

Maciej Heinrich

AGATA PRZEDPEŁSKA

Agata Przedpełska

PIOTR KOPEĆ

Piotr