O nas

5591FBC2-6212-4835-9319-14A81722BB83SAM_7822sezon letniSAM_7467


Gmina Łomianki zyskała nowe miejsce, w którym króluje Tenis

 

Nasz klub zlokalizowany jest w miejscowości Kępa Kiełpińska, Gmina Łomianki. Posiadamy 2 hale tenisowe z kortami o nawierzchni ze sztucznej trawy, oraz dwa korty o nawierzchni ceglanej.  Kliknij link poniżej, żeby zobaczyć krótki film o naszym klubie.

 

Film Tenis Kiełpin

 

Zapraszamy każdego kto ma chęć grać lub uczyć się gry w tenisa. Tenis Kiełpin to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia umiejętności.

 

 

Regulamin wynajmu hal tenisowych


Korzystanie z hal tenisowych jest możliwe w godzinach otwarcia klubu Tenis Kiełpin

Korzystanie z kortów tenisowych w halach jest możliwe wyłącznie po założeniu odpowiedniego obuwia, to jest butów tenisowych

Klub Tenis Kiełpin zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia na kort osób posiadających nieodpowiednie obuwie.

Wynajem kortów:

Obowiązuje podział na sezony letni (od 1 maja do 30 września) i zimowy (od 1 października do 30 kwietnia)

W podanych wyżej terminach obowiązują odpowiednie zróżnicowane cenniki dostępne w recepcji klubu oraz na stronie internetowej klubu Tenis Kiełpin

Jednostką rozliczeniową jest godzina zegarowa.

Rezerwacji kortu można dokonać w recepcji klubu, dzwoniąc pod numer 530 734 365 lub korzystając z systemu rezerwacji online, dostępnego pod adresem:

 

https://korty.org/kielpin/grafik

 

W przypadku korzystania z systemu rezerwacji online, możliwa jest rezerwacja kortu do 7 dni do przodu.

Gracze zobowiązani są do uregulowania płatności przed wejściem na korty.

Wysokość opłat z góry za cały miesiąc i voucherów określa klubowy cennik dostępny pod adresem:

 

http://teniskielpin.pl/cennik/

 

Odwoływanie rezerwacji stałych i jednorazowych:

Odwoływanie rezerwacji może nastąpić maksymalnie do 12 godzin przed grą. Dotyczy to zarówno rezerwacji dokonanych telefonicznie, w recepcji klubu jak i online.

Po przekroczeniu wyżej wymienionego terminu, opłata za kort będzie pobrana jak za wykorzystaną godzinę.

 

Regulamin Szkoły Tenisa

 

W regulaminie pojawiają się następujące nazwy:

 • Klub– organizator i właściciel szkoły tenisa ziemnego w Klubie Tenis Kiełpin
 • Uczestnicy– dzieci uczęszczające na zajęcia w Tenisowej Akademii Talentów.
 • Klienci– rodzice lub opiekunowie Tenisowej Akademii Talentów.

Regulamin Szkółek Tenisowych ma na celu określenie zasad działania szkoły tenisa i uczestnictwa w zajęciach szkółki tenisowej. Uczestnictwo w zajęciach równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 1. Obowiązki Klubu Tenis Kiełpin wobec uczestników  Szkółek Tenisowych

 • Ustalenie i przeprowadzenie zajęć w wyznaczonych terminach i określonych godzinach.

 • Zapewnienie sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia zajęć (z wyłączeniem rakiet tenisowych).

 • Zapewnienie opieki nad Uczestnikami podczas zajęć szkółki tenisowej przez wyszkolonego instruktora oraz zapewnienia zastępstw, jeśli trener nie może stawić się na zajęcia, jak również zaproponowanie innych terminów do odrobienia zajęć dla Uczestników, którzy nie mogli stawić się z pewnych przyczyn w zajęciach swojej grupy.

 • Informowanie Klienta drogą telefoniczną lub elektroniczną z odpowiednim wyprzedzeniem (przynajmniej jednego dnia) o ewentualnych zmianach w terminie lub miejscu prowadzenia zajęć.

 • Nauka gry w tenisa Uczestników zgodnego z programem szkolenia tenisowego i wytycznymi PZT.

 

 1. Zasady uczestnictwa w grupach Szkółek Tenisowych

 

 • Zajęcia odbywają się w grupach 2-4 , lub 2-6 (dzieci w wieku 5-7 lat) osobowych.
 • Opłata za szkółki tenisowe ma formę miesięcznego abonamentu.
 • Abonament miesięczny za szkółkę tenisową jest zgodny z obowiązującym cennikiem Klubu Tenis Kiełpin.
 • W przypadku nieobecności Uczestnika na zajęciach Klub nie zwraca opłaty za zajęcia. Odwołane uprzednio zajęcia można odrobić w innej grupie (o ile będzie dostępne wolne miejsce), w terminie wyznaczonym przez trenera prowadzącego. Każdy uczestnik grupy szkoleniowej może odrobić jedne zajęcia w miesiącu.
 • Nieobecność uczestnika na zajęciach powinno się zgłosić trenerowi prowadzącemu, nie później niż do godziny 22:00 dnia poprzedzającego trening.
 • Jeden trening trwa 55 minut. 
 • Maksymalny czas na odrobienie zajęć to 30 dni.
 • W przypadku, gdy zajęcia nie odbyły się z winy Klubu – termin odbioru wyznacza Klub w porozumieniu z uczestnikami grupy.
 • Dopuszcza się odrobienie zajęć tylko w przypadku terminowych opłat za zajęcia
 • Klub zastrzega sobie prawo do zmiany kortu, na którym prowadzone są zajęcia (np. z kortu ziemnego na trawiasty), oraz do zmiany godziny odbywania się zajęć ze względu na organizację turnieju (dotyczy tylko weekendów). W takim przypadku Uczestnik zostanie poinformowany o tym fakcie z wyprzedzeniem przynajmniej jednego dnia.
 • Klub zastrzega sobie prawo do odmówienia uczestnictwa w zajęciach osoby, która wykazuje objawy chorobowe, takie jak kaszel, katar czy podwyższona temperatura. Decyzja o odmówieniu uczestnictwa w zajęciach będzie każdorazowo podejmowana przez trenera, przed rozpoczęciem zajęć.

 

 1. Zasady płatności:


Płatności dokonywane są z góry, przed pierwszymi zajęciami w miesiącu.

 

 • Płatności można dokonać w Recepcji Klubu.

 

 • W przypadku braku płatności za abonament uczestnik traci prawo do uczestnictwa w zajęciach.

 

 

Nasza kadra

 

Adam Heinrich 

jaa1 044

 

Instruktor i entuzjasta tenisa od zawsze. Były zawodnik stołecznego AZS-u. Wychowanek trenerów: Olka Zawadzkiego i Mietka Golańskiego, pracujących wówczas pod okiem Adama Królaka. W latach siedemdziesiątych prowadził zajęcia trenerskie w Legii, a następnie związał się na długie lata z warszawską Merą. Tutaj razem z Maćkiem Zasackim dochował się wielu zawodników i zawodniczek, którzy po zakończonej karierze zawodowej pozostali na korcie, i z wielkim zadowoleniem kontynuują swoją pasję.

Ze sportem związany również poza kortem. Alpinista, narciarz, uczestnik wielu wypraw w góry wysokie. Obecnie współwłaściciel klubu na Kępie.

 

Maciej Heinrich

Maciej Heinrich

Jest wielkim fanem wspaniałej dyscypliny sportu – Tenis. Kurs instruktorski ukończył w 2010 roku i od tamtej pory trenuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Absolwent studiów podyplomowych AWF Warszawa na kierunku Trener Personalny. Doświadczenie trenerskie zdobywał dzięki wielu wyjazdom na obozy sportowe w roli wychowawcy oraz instruktora tenisa. Jego zaangażowanie i cierpliwość gwarantują, że każdy trening jest przyjemnością. Doskonali swój warsztat trenerski poprzez uczestnictwo w konferencjach i warsztatach dla trenerów, jak również bierze udział w turniejach tenisowych i rozgrywkach ligowych.

 

Poniżej link do profilu trenerskiego, na którym komentuje bieżące wydarzenia tenisowe:

 

https://www.instagram.com/trener.heinrich/

 

https://www.facebook.com/pages/Trener-Tenisa-Maciej-Heinrich/499738196754162?ref=hl

 

Agata Przedpełska

10648212_702595873122596_10241139837688369_o

 

Była zawodniczka warszawskich klubów tenisowych –  Legii i Mery. Szczęśliwa Mama dwójki dzieci uprawiających sport. Jej córka Zosia jest młodą tenisową zawodniczką. Od wielu lat Agata szkoli dzieci i młodzież, organizuje obozy tenisowe oraz gra w tenisa dla własnej satysfakcji. 

Jej ogromne doświadczenie instruktorskie i zaangażowanie w pracę, gwarantują świetny kontakt z dziećmi i 100% satysfakcję ich rodziców.

 

 

Piotr Kopeć

Piotr

 

Trener kadry U12 W-MZT, były zawodnik. Pasjonat sportu, profesjonalista w każdym calu. Trenuje młodych zawodników i dorosłych amatorów.

Nasza kadra

ADAM HEINRICH

jaa1 044

MACIEJ HEINRICH

Maciej Heinrich

AGATA PRZEDPEŁSKA

Agata Przedpełska

PIOTR KOPEĆ

Piotr