O nas

5591FBC2-6212-4835-9319-14A81722BB83SAM_7822sezon letniSAM_7467


Gmina Łomianki zyskała nowe miejsce, w którym króluje Tenis

 

Nasz klub zlokalizowany jest w miejscowości Kępa Kiełpińska, Gmina Łomianki. Posiadamy 2 hale tenisowe z kortami o nawierzchni ze sztucznej trawy, oraz dwa korty o nawierzchni ceglanej.  Kliknij link poniżej, żeby zobaczyć krótki film o naszym klubie.

 

Film Tenis Kiełpin

 

Zapraszamy każdego kto ma chęć grać lub uczyć się gry w tenisa. Tenis Kiełpin to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia umiejętności.

 

Tenisowa Akademia Talentów

 

Tenisowa Akademia Talentów – Zajęcia z tenisa w ramach Tenisowej Akademii Talentów, skierowane są do dzieci i młodzieży. Dbamy o wysoką jakość treningów tenisowych i ogólnorozwojowych, prowadzonych przez doświadczonych trenerów. W wakacje i ferie organizujemy wyjazdy i obozy tenisowe.

 

Regulamin Tenisowej Akademii Talentów

 

W regulaminie pojawiają się następujące nazwy:

 • Klub– organizator i właściciel szkoły tenisa ziemnego w Klubie Tenis Kiełpin
 • Tenisowa Akademia Talentów – szkoła tenisa ziemnego w Klubie Tenis Kiełpin, w skrócie TAT
 • Uczestnicy– dzieci uczęszczające na zajęcia w Tenisowej Akademii Talentów.
 • Klienci– rodzice lub opiekunowie Tenisowej Akademii Talentów.

Regulamin Tenisowej Akademii Talentów ma na celu określenie zasad działania szkoły tenisa i uczestnictwa w zajęciach szkółki tenisowej. Uczestnictwo w zajęciach Akademii równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 1. Obowiązki Klubu Tenis Kiełpin wobec uczestników  Tenisowej Akademii Talentów:

 • Ustalenie i przeprowadzenie zajęć w wyznaczonych terminach i określonych godzinach.

 • Zapewnienie sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia zajęć (z wyłączeniem rakiet tenisowych).

 • Zapewnienie opieki nad Uczestnikami podczas zajęć szkółki tenisowej przez wyszkolonego instruktora oraz zapewnienia zastępstw, jeśli trener nie może stawić się na zajęcia, jak również zaproponowanie innych terminów do odrobienia zajęć dla Uczestników, którzy nie mogli stawić się z pewnych przyczyn w zajęciach swojej grupy.

 • Informowanie Klienta drogą telefoniczną lub elektroniczną z odpowiednim wyprzedzeniem (przynajmniej jednego dnia) o ewentualnych zmianach w terminie lub miejscu prowadzenia zajęć.

 • Nauka gry w tenisa Uczestników zgodnego z programem szkolenia tenisowego i wytycznymi PZT.

 

 1. Zasady uczestnictwa w grupach Tenisowej Akademii Talentów

 

 • Zajęcia odbywają się w grupach 2-4 osobowych.
 • Opłata za szkółki tenisowe ma formę miesięcznego abonamentu.
 • Abonament miesięczny za szkółkę tenisową jest zgodny z obowiązującym cennikiem Klubu Tenis Kiełpin.
 • W przypadku nieobecności Uczestnika na zajęciach Klub nie zwraca opłaty za zajęcia. Odwołane uprzednio zajęcia można odrobić w innej grupie (o ile będzie dostępne wolne miejsce), w terminie wyznaczonym przez trenera prowadzącego. Każdy uczestnik grupy szkoleniowej może odrobić jedne zajęcia w miesiącu.
 • Nieobecność uczestnika na zajęciach powinno się zgłosić trenerowi prowadzącemu, nie później niż do godziny 22:00 dnia poprzedzającego trening.
 • Jeden trening trwa 55 minut. 
 • Maksymalny czas na odrobienie zajęć to 30 dni.
 • W przypadku, gdy zajęcia nie odbyły się z winy Klubu – termin odbioru wyznacza Klub w porozumieniu z uczestnikami grupy.
 • Klub zastrzega sobie prawo do zmiany kortu, na którym prowadzone są zajęcia (np. z kortu ziemnego na trawiasty), oraz do zmiany godziny odbywania się zajęć ze względu na organizację turnieju (dotyczy tylko weekendów). W takim przypadku Uczestnik zostanie poinformowany o tym fakcie z wyprzedzeniem przynajmniej jednego dnia.
 • Klub zastrzega sobie prawo do odmówienia uczestnictwa w zajęciach osoby, która wykazuje objawy chorobowe, takie jak kaszel, katar czy podwyższona temperatura. Decyzja o odmówieniu uczestnictwa w zajęciach będzie każdorazowo podejmowana przez trenera, przed rozpoczęciem zajęć.

 

 1. Zasady płatności:


Płatności dokonywane są z góry, przed pierwszymi zajęciami w miesiącu.

 

 • Płatności można dokonać w Recepcji Klubu.

 

 • W przypadku braku płatności za abonament uczestnik traci prawo do uczestnictwa w zajęciach.

 

 

Nasza kadra

 

Adam Heinrich 

 

Instruktor i entuzjasta tenisa od zawsze. Były zawodnik stołecznego AZS-u. Wychowanek trenerów: Olka Zawadzkiego i Mietka Golańskiego, pracujących wówczas pod okiem Adama Królaka. W latach siedemdziesiątych prowadził zajęcia trenerskie w Legii, a następnie związał się na długie lata z warszawską Merą. Tutaj razem z Maćkiem Zasackim dochował się wielu zawodników i zawodniczek, którzy po zakończonej karierze zawodowej pozostali na korcie, i z wielkim zadowoleniem kontynuują swoją pasję.

Ze sportem związany również poza kortem. Alpinista, narciarz, uczestnik wielu wypraw w góry wysokie. Obecnie współwłaściciel klubu na Kępie.

 

Maciej Heinrich

 

Jest wielkim fanem wspaniałej dyscypliny sportu – Tenis. Kurs instruktorski ukończył w 2010 roku i od tamtej pory trenuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Absolwent studiów podyplomowych AWF Warszawa na kierunku Trener Personalny. Doświadczenie trenerskie zdobywał dzięki wielu wyjazdom na obozy sportowe w roli wychowawcy oraz instruktora tenisa. Jego zaangażowanie i cierpliwość gwarantują, że każdy trening jest przyjemnością. Doskonali swój warsztat trenerski poprzez uczestnictwo w konferencjach i warsztatach dla trenerów, jak również bierze udział w turniejach tenisowych i rozgrywkach ligowych.

 

Poniżej link do profilu trenerskiego, na którym komentuje bieżące wydarzenia tenisowe:

 

https://www.instagram.com/trener.heinrich/

 

https://www.facebook.com/pages/Trener-Tenisa-Maciej-Heinrich/499738196754162?ref=hl

 

Agata Przedpełska

 

Była zawodniczka warszawskich klubów tenisowych –  Legii i Mery. Szczęśliwa Mama dwójki dzieci uprawiających sport. Jej córka Zosia jest młodą tenisową zawodniczką. Od wielu lat Agata szkoli dzieci i młodzież, organizuje obozy tenisowe oraz gra w tenisa dla własnej satysfakcji. 

Jej ogromne doświadczenie instruktorskie i zaangażowanie w pracę, gwarantują świetny kontakt z dziećmi i 100% satysfakcję ich rodziców.

 

Nasza kadra

jaa1 044Adam Heinrich

Trener tenisa

Maciej HeinrichMaciej Heinrich

Instruktor tenisa

Agata PrzedpełskaAgata Przedpełska

Instruktor tenisa